Maak je eigen CV
Algemeen 12 Mar 2024 door Monique van der Pauw Kraan

Maak je eigen CV

Hoe maak je eenvoudig een CV?

Als je solliciteert is het gebruikelijk om een CV mee te sturen. CV staat voor Curriculum Vitae en is eigenlijk niets meer en niets minder dan een overzicht van jouw persoonlijke gegevens, opleidingen, ervaringen, vaardigheden en hobby’s. Het doel van een CV is dat een recruiter snel kan zien wie je bent en welke functie goed bij jou past. Maar hoe maak je een CV? We leggen het je uit!


Stap 1: persoonlijke gegevens

Een recruiter wil graag weten hoe je heet en waar je woont. Je kunt ook een profielfoto toevoegen. Zorg dat dit een professionele foto is waar je gezicht duidelijk op staat. Op deze manier krijgt de recruiter een goede eerste indruk. Verder is het handig om je contactgegevens te vermelden, zoals een e-mailadres en telefoonnummer. De recruiter kan dan direct contact met jou opnemen. Verder kun je zelf bepalen wat je hier kwijt wil, optioneel is bijvoorbeeld je geboortedatum en of je een rijbewijs hebt.

Stap 2: opleiding

Vertel puntgewijs welke opleidingen je hebt gevolgd. Noteer het jaar waarin je bent begonnen en het jaar waarin je je diploma hebt behaald. Begin bovenaan met de laatst afgeronde opleiding.

Stap 3: werkervaring

Onder het kopje werkervaring som je alle bedrijven op waar je hebt gewerkt. Begin bovenaan met het bedrijf waar je nu werkt of als laatst hebt gewerkt en ga zo door naar beneden. Benoem kort de functies en je verantwoordelijkheden. Op deze manier kan de recruiter inschatten wat je zoal gedaan hebt in het verleden.

Stap 4: vaardigheden

Heb je bepaalde vaardigheden goed onder de knie? Vertel ons waar je goed in bent.

Stap 5: talen

We horen graag welke talen je spreekt. Bij Techvisie werken vakmensen van verschillende nationaliteiten. Het is dus handig als je naast Nederlands jezelf ook verstaanbaar kan maken in het Engels en/of Duits.

Stap 6: hobby’s

Tot slot is het voor de recruiters interessant om wat meer te weten te komen over de kandidaat – over jou dus! Vis je graag? Doe je aan voetbal? Of heb je een passie voor motorsport? We leren je graag beter kennen.

Je CV vormgeven

Er zijn meerdere manieren hoe je jouw CV kan vormgeven. De makkelijkste manier is in Word. Je typt alles eenvoudig onder elkaar. Met de TAB-toets kun je ervoor zorgen dat alles netjes wordt uitgelijnd. Zo blijft alles netjes en overzichtelijk.

Op de meeste computers zit vaak ook het programma Publisher. Dit programma biedt je net wat meer opties om je CV er aantrekkelijk uit te laten zien.
Verder zijn er ook designprogramma’s, zoals Canva, waarmee je mooie CV’s kan maken. Het is aan jou hoeveel werk je wilt besteden aan het opmaken van je CV. Door een beetje kleur toe te voegen val je misschien meer op, maar pas op voor een overkill. Houd een CV altijd overzichtelijk.

Voor ons is het belangrijk dat de basisgegevens erop staan, zoals deze omschreven staan in de bovenstaande stappen 1 t/m 6. Je CV kun je als .docx of .pdf naar ons toesturen via jobs@techvisie.nl of bekijk de openstaande vacatures en upload je CV bij de vacature die jou het meest aanspreekt!

job-image
Full time Tijdelijk Hulst

Hey Loodgieter! Woon jij in Hulst of omgeving en ben jij op zoek naar wat nieuws? Let dan even op! Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega loodgieter. En wij missen jou nog! Ben jij bekend met het vak en heb jij interes... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Deventer 500 - 650

Ben jij een ervaren schilder en zoek je werk in de regio Deventer? Werk je graag zelfstandig, ben je vaardig in je vak en spreek je Engels, Nederlands of Duits? Dan zijn wij op zoek naar jou! Er is ook ruimte voor ZZP'er... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 25.000

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Zwanenburg 500 - 700

Wij zijn op zoek een ervaren graafmachine machinist om ons team te versterken in de regio's Amsterdam en Overijssel. Als graafmachine machinist speel je een cruciale rol in onze bouwprojecten. Ben jij de vakman die wij z... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Kampen 500 - 750

Wij zijn op zoek naar een ervaren en gedreven zinkwerker om ons team te versterken in de regio Kampen. Heb jij passie voor ambachtelijk werk en ben je bedreven in het bewerken van zink? Dan zijn wij op zoek naar jou! Fun... Lees verder

job-image
Tijdelijk Urk 3.000 - 4.500

Hey allround monteur jachtbouw! Woon jij op Urk of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar een allround monteur jachtbouw bij een luxe jachtwerf. Momenteel missen wij jou nog in ons team! ... Lees verder

job-image
Full time Vast Leiden 3.500 - 4.500

Hey werkvoorbereider! Woon jij in de omgeving van Leiden en ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging? In ons team missen we jouw expertise als werkvoorbereider jachtbouw! Heb jij ervaring in de jachtbouw of scheepsbouw en... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Vast Leiden 4.000 - 4.900

Hey service coördinator yacht equipment! Woon jij in de buurt van Leiden en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Let dan goed op! Wij missen nog een enthousiaste service coördinator yacht equipment in ons team voor ... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 2.500

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van deze website en daarbuiten te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod te verhogen. Klik op akkoord om aan te geven dat je instemt met ons privacy statement.