Triangle EK-poule: speel mee en win!
Nieuws 24 May 2024 door Nyncke Ruiter-Klunder

Straten kleuren oranje, bitterballen worden ingeslagen en drankjes liggen koud in de koelkast: de voorbereidingen worden getroffen voor een fantastisch EK! Vrijdag 14 juni is de allereerste aftrap.

Het EK leeft in Nederland en deze spanning en sensatie delen we graag met onze opdrachtgevers, uitzendkrachten en collega’s. Wij organiseren daarom dé Triangle EK-poule waarbij je te gekke prijzen kunt winnen. Of je nou alles weet van voetbal of gewoon zin hebt om mee te doen in de voorspellingen, iedereen kan (gratis) meespelen.

Hoe werkt het?

  1. Meld je aan voor de Triangle EK-poule vóór 14 juni 2024.
  2. Voorspel de resultaten van elke wedstrijd.
  3. Verdien punten voor elke correcte voorspelling.
  4. Blijf de ranglijsten volgen en maak kans op één van de te gekke (hoofd)prijzen!

Verschillende poules

Binnen de app hebben we meerdere poules aangemaakt voor iedere vestiging. (Kies bij het aanmelden jouw eigen vestiging)

Klik hier om je aan te melden

 

Wat kun je winnen?

In de hoofdpoule:

  • 1e prijs: waardebon t.w.v. € 250,-
  • 2e prijs: waardebon t.w.v. € 150,-
  • 3e prijs: waardebon t.w.v. € 75,-
  • Laatste in de hoofdpoule: origineel Nederland EK shirt

In de subpoule (per vestiging):

  • 1e prijs: Adidas EK-bal
  • 2e prijs: origineel Nederland EK-shirt

Aanvullende prijzen

Daarnaast hebben wij nog meer toffe prijzen die wij gaan uitdelen aan degene die proactief met de actie bezig is. Laat jouw inspanningen zien op social media en tag daarbij @techvisie. Geen social media? Stuur jouw foto naar marketing@techvisie.nl. We zien jullie vrolijke (oranje) foto’s met enthousiasme tegemoet!

Sport verbindt, ook op de werkvloer!
Dagelijks matchen wij mensen aan interessante opdrachtgevers. Gedreven zijn we in ons vak. Gedreven zijn we ook als het gaat om sport. Het lijkt ons daarom fantastisch om samen met opdrachtgevers, uitzendkrachten en collega’s mee te doen aan de Triangle EK-poule. Zo genieten we samen van een prachtige zomer! Doe mee, vul jouw voorspellingen in en maak kans op prachtige prijzen! Schrijf je vandaag nog in en wie weet word jij wel dé topscorer in de Triangle EK-poule! Op naar een zomer vol plezier!

job-image
Full time Tijdelijk Hulst

Hey Loodgieter! Woon jij in Hulst of omgeving en ben jij op zoek naar wat nieuws? Let dan even op! Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega loodgieter. En wij missen jou nog! Ben jij bekend met het vak en heb jij interes... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Deventer 500 - 650

Ben jij een ervaren schilder en zoek je werk in de regio Deventer? Werk je graag zelfstandig, ben je vaardig in je vak en spreek je Engels, Nederlands of Duits? Dan zijn wij op zoek naar jou! Er is ook ruimte voor ZZP'er... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 25.000

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Zwanenburg 500 - 700

Wij zijn op zoek een ervaren graafmachine machinist om ons team te versterken in de regio's Amsterdam en Overijssel. Als graafmachine machinist speel je een cruciale rol in onze bouwprojecten. Ben jij de vakman die wij z... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Kampen 500 - 750

Wij zijn op zoek naar een ervaren en gedreven zinkwerker om ons team te versterken in de regio Kampen. Heb jij passie voor ambachtelijk werk en ben je bedreven in het bewerken van zink? Dan zijn wij op zoek naar jou! Fun... Lees verder

job-image
Tijdelijk Urk 3.000 - 4.500

Hey allround monteur jachtbouw! Woon jij op Urk of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar een allround monteur jachtbouw bij een luxe jachtwerf. Momenteel missen wij jou nog in ons team! ... Lees verder

job-image
Full time Vast Leiden 3.500 - 4.500

Hey werkvoorbereider! Woon jij in de omgeving van Leiden en ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging? In ons team missen we jouw expertise als werkvoorbereider jachtbouw! Heb jij ervaring in de jachtbouw of scheepsbouw en... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Vast Leiden 4.000 - 4.900

Hey service coördinator yacht equipment! Woon jij in de buurt van Leiden en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Let dan goed op! Wij missen nog een enthousiaste service coördinator yacht equipment in ons team voor ... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 2.500

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van deze website en daarbuiten te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod te verhogen. Klik op akkoord om aan te geven dat je instemt met ons privacy statement.