Huisvesting gezocht: Heb jij een slaapkamer vrij?
Algemeen 28 Feb 2024

In tijden waarin alles duurder wordt, kun je gelukkig nog wel gemakkelijk geld verdienen. Beschik jij tijdelijk over een lege slaapkamer of heb je tijdelijke woonruimte beschikbaar op jouw erf? Dan verdien je eenvoudig € 125 per week, per kamer. 

Techvisie is een uitzendbureau voor technisch personeel. We zijn vooral actief in de elektro- en installatietechniek. Voor onze technische vakkrachten zijn we op zoek naar nieuwe adressen waar zij tijdelijk kunnen verblijven. Wij werken vooral samen met B&B eigenaren, maar kijken nu ook verder. We kijken graag met jou naar de mogelijkheden.

Heb jij bijvoorbeeld:

  • Eén of meerdere slaapkamer(s) vrij in jouw huis?
  • Een vakantiehuis?
  • Een bijgebouw op jouw erf?

Voordelen voor jou:

  • Je verdient geld aan woonruimte die anders leegstaat.
  • Je kunt tot € 5711 gratis bijverdienen op jaarbasis, zonder belasting te moeten betalen.
  • Je wordt betaald door de financiële administratie van Techvisie.

Wat kun je verwachten?

Onze technische vakkrachten zijn loodgieters, elektromonteurs, schilders en lassers uit voornamelijk Oost-Europa. Zij werken op projecten bij onze toonaangevende opdrachtgevers in de elektro- en installatietechniek bij jou in de buurt.

’s Ochtend zijn ze al vroeg weg, want de meeste bouwprojecten beginnen om 07.00 uur en in de namiddag zijn zij weer thuis. Verder wonen en leven zij zelfstandig, dat wil zeggen dat zij zelf zorgen voor hun boodschappen, het eten koken, etc.

Onze technische vakmensen spreken goed Engels en/of Duits.

Meer informatie

Heb jij een slaapkamer in jouw huis vrij of beschik jij over zelfstandige woonruimte? Bespreek de mogelijkheden met Sarah of Bart (afdeling Facilitair/Huisvesting).

Bel naar 0570 – 676167 en vraag naar Sarah of Bart. Mailen kan ook via huisvesting@techvisie.nl.

Huisvesting voor arbeidsmigranten

Heb je een opmerking of compliment over de huisvesting (of over uw buren, etc.)? Geef het aan ons door via 0570-676167 en vraag naar de afdeling huisvesting.

job-image
Full time Tijdelijk Hulst

Hey Loodgieter! Woon jij in Hulst of omgeving en ben jij op zoek naar wat nieuws? Let dan even op! Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega loodgieter. En wij missen jou nog! Ben jij bekend met het vak en heb jij interes... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Deventer 500 - 650

Ben jij een ervaren schilder en zoek je werk in de regio Deventer? Werk je graag zelfstandig, ben je vaardig in je vak en spreek je Engels, Nederlands of Duits? Dan zijn wij op zoek naar jou! Er is ook ruimte voor ZZP'er... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 25.000

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Zwanenburg 500 - 700

Wij zijn op zoek een ervaren graafmachine machinist om ons team te versterken in de regio's Amsterdam en Overijssel. Als graafmachine machinist speel je een cruciale rol in onze bouwprojecten. Ben jij de vakman die wij z... Lees verder

job-image
Full time Tijdelijk Kampen 500 - 750

Wij zijn op zoek naar een ervaren en gedreven zinkwerker om ons team te versterken in de regio Kampen. Heb jij passie voor ambachtelijk werk en ben je bedreven in het bewerken van zink? Dan zijn wij op zoek naar jou! Fun... Lees verder

job-image
Tijdelijk Urk 3.000 - 4.500

Hey allround monteur jachtbouw! Woon jij op Urk of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar een allround monteur jachtbouw bij een luxe jachtwerf. Momenteel missen wij jou nog in ons team! ... Lees verder

job-image
Full time Vast Leiden 3.500 - 4.500

Hey werkvoorbereider! Woon jij in de omgeving van Leiden en ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging? In ons team missen we jouw expertise als werkvoorbereider jachtbouw! Heb jij ervaring in de jachtbouw of scheepsbouw en... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Vast Leiden 4.000 - 4.900

Hey service coördinator yacht equipment! Woon jij in de buurt van Leiden en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Let dan goed op! Wij missen nog een enthousiaste service coördinator yacht equipment in ons team voor ... Lees verder

Nieuw
job-image
Full time Tijdelijk Almere 2.000 - 2.500

Hey Productiemedewerker! Woon jij in Almere of omgeving en ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar productiemedewerkers voor in de vleesindustrie. Momenteel missen wij jou nog in ons team! Heb jij erv... Lees verder

Wij maken op deze website gebruik van cookies om het gebruik van deze website en daarbuiten te vergemakkelijken, de prestaties en gebruikerservaring te verbeteren en de relevantie van het aanbod te verhogen. Klik op akkoord om aan te geven dat je instemt met ons privacy statement.